Szent István Gimnázium Jubileumi Szimfonikus Zenekar
Az 1954-ben alapított gimnáziumi zenekarban generációk egymást követve kaptak életre szóló élményt és zenekari gyakorlatot Záborszky József tanár úr vezetésével. Az alapítás 40 éves évfordulója megünneplése új lendületet adott és a lelkes egykori Istvános zenekari tagokból megalakult a hagyományőrző Jubileumi Szimfonikus Zenekar.
Hangverseny
A Szent István Gimnázium Jubileumi Szimfonikus Zenekar következő koncertje: 2026. június 13. szombat 19:30, Szent Angéla Ferences Általános Iskola és Gimnázium.

